Nejcennější

reference

Harapes doporučuje

zasloužilý umělec

Vlastimil Harapes 

"Na tvorbě paní Zelenkové mě zaujala nenásilná originalita jejích modelů, která se ženám příjemně nosí právě proto, že je nenásilná."

Moc mne těší, když moji práci lidé oceňují a líbí se jim.

Objednáte-li si model u Hany Zelenkové, přinese vám to několikeré potěšení. Poznáte příjemnou, laskavou a hlavně kompetentní návrhářku, se kterou je radost probrat, o co vám jde. Dostane se vám veškeré péče a pomoci při výběru střihu, materiálu, a i když si předem nejste tak docela jistí, co chcete, rozhodně si to za její asistence ujasníte. Konečným potěšením je model, zhotovený se suverénní profesionalitou k vaší naprosté spokojenosti.

Zpěvačka Spirituál kvintetu
Zdenka Tichotová

S Haničkou Zelenkovou probíhá krásná harmonická spolupráce nebo spíše spolutvoření ideálních šatů pro jakoukoliv příležitost. Hanička má jasnou vizi, připravenou jen pro Vás a zároveň velmi respektující přístup k Vašim, někdy třeba i malicherným požadavkům, pocitům a vnímání sebe sama. Umí podpořit a dodat odvahu i ke stylu, střihu nebo barevné kompozici, ke které byste sami nenašli odvahu. Ze srdce děkuji ❤️

Zpěvačka Spirituál kvintetu, kapely USB band a lektorka zpěvu
Veronika Součková

Setkání s Hankou a jejím dílem bylo pro mne zážitkem! Hanka je člověk s velkým srdcem a její modely jsou zrovna takové. Jsou nápadité a kreativní a přitom nositelné. Vynikne v nich ženskost a přitom nejsou vůbec vyzývavé. Přiznám se, že jsem byla navíc mile překvapena totálně profesionálním zpracováním zvláště jejích krásných kabátů.

herečka
Jana Paulová

Už je to deset let,co úzce spolupracuji s módní návrhářkou Hanou Zelenkovou. Potkaly jsme se v době, kdy jsem končila HAMU a chtěla šaty pro závěrečný koncert. Velmi jsme si porozuměly.Hanka umí poradit a podtrhnout tak osobitý vkus každého. Staly se z nás přítelkyně. Od té doby mám ve svém „pracovním šatníku“ mnoho skvostů z Hančina ateliéru. Mnohdy pro mě tvoří i bez zkoušky! Velmi jsem si oblíbila zimní kabát z její dílny-je prostě úžasný! Ráda jsem si zvykla na to, že dostávám otázku: Odkud máš ten krásný model?

Operní pěvkyně
Karolína Bubleová Berková

Hanu Zelenkovou bych definovala takto: příjemná,profesionální,přesná,milá,tvůrčí,nápaditá,flexibilní a strašně šikovná! Potřebujete slyšet více?

Harfenistka
Kateřina Englichová

Je málo návrhářů,kteří rozumí ženské psychice tak jako Hanka. Naprosto přesně ví, co je pro každou jednu ženu lichotivé, co zakrýt a co naopak ukázat. Její modely jsou nápadité, originální…

Herečka
Lucie Zedníčková

F.M.Dostojevský řekl, že krása spasí svět. Myslím, že Hana pro to dělá maximum. Ženy a dívky v jejích modelech jsou krásné, půvabné,zářivé a nevšední.

herečka
Milena Steinmasslová

Když poznáte Haničku,musíte zaplesat! To, že je návrhářka s velkým N,poznáte okamžitě při pohledu na její modely. To, že je člověk s velkým Č, poznáte ještě dřív, i bez pohledu na její překrásnou práci. Ale ono to jde ruku v ruce. Krásná žena+krásná duše = krásné modely! A dobře vím, o čem mluvím. Měla jsem možnost poznat Hanku lidsky i pracovně. A zase to jde ruku v ruce. Myslím si, že Hančinu povahu poznáte na její práci. Je krásná,pečlivá,chytrá, osobitá,důmyslná, originální , sexy. Její modely jsou taky takové. Je mi nesmírným potěšením, že se s Hankou Zelenkovou znám a že jsem mohla opakovaně nosit její šaty. Cítila jsem se v nich famózně a co je víc, než když se žena takto cítí? Jinými slovy, je to pravda odvěká, že Hanka dělá člověka.

redaktorka a moderátorka TV NOva
Andrea Němcová

Módní návrhářku Hanu Zelenkovou jsem poznal, jak jinak, na přehlídce jejích návrhů v Táboře. Velmi důvtipné, velmi profesionální koláže, s originalitou vlastní pouze ženě, jež žije aktivním a neotřelým způsobem života. Její životní styl se objevuje v módních doplňcích a v celém pojetí designu, obléká sportovce gentlemany i mladé dívky a vše s takovým šarmem a energií, prozrazující, že před vámi stojí erudovaně mladá svěží žena plná elánu. Držím jí palce.

bývalý politik
Jan Ruml