ReferenceMoc mě těší, že mou práci lidé oceňují a libí se jim.


herečka

Jana Paulová

Setkání s Hankou a jejím dílem bylo pro mne zážitkem! Hanka je člověk s velkým srdcem a její modely jsou zrovna takové. Jsou nápadité a kreativní a přitom nositelné. Vynikne v nich ženskost a přitom nejsou vůbec vyzývavé. Přiznám se, že jsem byla navíc mile překvapena totálně profesionálním zpracováním zvláště jejích krásných kabátů.
operní pěvkýně

Karolína Bubleová Berková

Už je to deset let,co úzce spolupracuji s módní návrhářkou Hanou Zelenkovou. Potkaly jsme se v době, kdy jsem končila HAMU a chtěla šaty pro závěrečný koncert. Velmi jsme si porozuměly.Hanka umí poradit a podtrhnout tak osobitý vkus každého. Staly se z nás přítelkyně. Od té doby mám ve svém „pracovním šatníku“ mnoho skvostů z Hančina ateliéru. Mnohdy pro mě tvoří i bez zkoušky! Velmi jsem si oblíbila zimní kabát z její dílny-je prostě úžasný! Ráda jsem si zvykla na to, že dostávám otázku: Odkud máš ten krásný model?
harfenistka

Kateřina Englichová

Hanu Zelenkovou bych definovala takto: příjemná,profesionální,přesná,milá,tvůrčí,nápaditá,flexibilní a strašně šikovná! Potřebujete slyšet více?
herečka

Lucie Zedníčková

Je málo návrhářů,kteří rozumí ženské psychice tak jako Hanka. Naprosto přesně ví, co je pro každou jednu ženu lichotivé, co zakrýt a co naopak ukázat. Její modely jsou nápadité, originální…
baletní mistr

Vlastimil Harapes

Na tvorbě paní Zelenkové mě zaujala nenásilná originalita jejích modelů, která se ženám příjemně nosí právě proto, že je nenásilná.
herečka

Milena Steinmasslová

F.M.Dostojevský řekl, že krása spasí svět. Myslím, že Hana pro to dělá maximum. Ženy a dívky v jejích modelech jsou krásné, půvabné,zářivé a nevšední.
redaktorka a moderátorka TV Nova

Andrea Němcová

Když poznáte Haničku,musíte zaplesat! To, že je návrhářka s velkým N,poznáte okamžitě při pohledu na její modely. To, že je člověk s velkým Č, poznáte ještě dřív, i bez pohledu na její překrásnou práci. Ale ono to jde ruku v ruce. Krásná žena+krásná duše=krásné modely! A dobře vím, o čem mluvím. Měla jsem možnost poznat Hanku lidsky i pracovně. A zase to jde ruku v ruce. Myslím si, že Hančinu povahu poznáte na její práci. Je krásná,pečlivá,chytrá, osobitá,důmyslná, originální , sexy. Její modely jsou taky takové. Je mi nesmírným potěšením, že se s Hankou Zelenkovou znám a že jsem mohla opakovaně nosit její šaty. Cítila jsem se v nich famózně a co je víc, než když se žena takto cítí? Jinými slovy, je to pravda odvěká, že Hanka dělá člověka.
bývalý politik

Jan Ruml

Módní návrhářku Hanu Zelenkovou jsem poznal, jak jinak, na přehlídce jejích návrhů v Táboře. Velmi důvtipné, velmi profesionální koláže, s originalitou vlastní pouze ženě, jež žije aktivním a neotřelým způsobem života. Její životní styl se objevuje v módních doplňcích a v celém pojetí designu, obléká sportovce gentlemany i mladé dívky a vše s takovým šarmem a energií, prozrazující, že před vámi stojí erudovaně mladá svěží žena plná elánu. Držím jí palce.